Eğitim Programı Hakkında

Eğitim programlarımız dünyaca ünlü futbol data yönetim sistemlerini üreten SoccerLab, “Dünyanın İlk Futbol Teknoloji İnkübasyon Merkezi” guttobizLab ve Türkiye’nin ilk scouting firması olan gutto.biz Scouting’in uluslararası onayı ile yapılmaktadır.

Katılımcılarımız eğitim programına iştirak ettikten sonra “görüntülü scouting veri tabanı endüstrisinde dünya lideri” olan destek partnerimiz “Wyscout” platformunun iki haftalık ücretsiz kullanım hakkına sahip olacakları gibi; “uluslararası bir Türk markası futbolcu karşılaştırma uygulaması” olan destek partnerimiz “Comparisonator”ünde iki haftalık kullanım hakkına kavuşacaktır. 

Eğitim programı dünyanın çeşitli ülkelerinden scouting uzmanlarını bir araya getirerek scouting operasyonunun gerçek anlamda nasıl uygulandığını katılımcılara uygulamalı olarak anlatacaklar ve bu ilmin son geldiği noktayı hem teknik anlamda, hem de yönetimsel bazda katılımcılarla paylaşacaklardır.

Eğitim programı sonunda 40 soruluk cep telefonlarından tamamlanabilecek bir imtihan yapılacak ve katılım sertifikalarına eğitim tamamlama puanı eklenecektir.